OSCAR VIP

Auditorinės kėdės OSCAR VIPVisiškai apmušta, patogi sėdynė, skirta VIP zonoms sporto arenose, stadionuose ir universaliose salėse. Atlošas gali būti išsiuvinėtas klubo emblema arba renginio vietos logotipu. Yra daug pritaikomų funkcijų, kurios leidžia pritaikyti jį skirtingose erdvėse, nepakenkiant komfortui ar dizainui.

  Dizaineris: Stanisław Charaziak


Už šią prekę premijos taškai neskiriami.Harmoninga ir nesenstanti forma, paprastas ir klasikinis dizainas, rafinuotos detalės: tai yra charakteringi
Oskar bruožai. Šis išskirtinis fotelis sukurtas pagal Charaziak Design Studio skirta naudoti prestižinėse vietose tokiose kaip teatrai ar operos. Oscar estetiškai maloni išvaizda buvo puikiai derinama su puikiu funkcionalumu ir akustinėmis savybės, siekiant padidinti vartotojo komfortą.

„Oscar“ fotelis turi stabilų plieninį rėmą. Specialiai 
suprojektuota šio modelio forma užtikrina patogią nugaros atramą, net per spektaklį ar koncertą, kuris trunka keletą valandų. Atlošo konstrukcija pagaminta iš ergonomiškai kontūruotos faneros. Ji aptrauktas apmušalu, užpildyta poliuretano putomis. Fotelio sėdynė pagamintas iš tos pačios medžiagos. Krėlse naudojamos medžiagos vartotojams suteikia puikų komfortą ir yra labai patvarūs. Porankiai, pagaminti iš medžio masyvo arba apmušti, yra trijų skirtingų ilgių. Kartu su atlošu pagaminti porankiai iš daugiasluoksnės faneros,  pabrėžia unikalų gaminio būdą. Mediena gali būti daugybės natūralių atspalvių. Dėl patobulintų detalių, fotelis yra idealus pasirinkimas interjerui, kuriame estetika yra svarbiausias prioritetas. Medinė akustinė plokštė pritvirtinta prie sėdynės apačios turi teigiamos įtakos akustinėms savybėms. Be to, fotelis yra aprūpintas tyliai sulankstomais mechanizmais. Klasikinis dizainas ir didelis funkcionalumas fotelį Oskarą daro unikaliu. Dėl plataus apdailos asortimento ir konfigūravimo galimybių, fotelis gali būti priderinamas prie kiekvieno interjero. Oskar yra puikus sprendimas, ne tik koncertų salėms, bet ir teatrams, kino salėms ir reprezentacinėms paskaitų salėms.
  

Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.
Stanisław Charaziak yra Varšuvos dailės akademijos Pramoninio dizaino fakulteto absolventas. Nuo 1996 metų jis užsiima tik pramoniniu dizainu. Iki šiol jis yra sukūręs per 200  kėdžių, daugiau nei tuziną baldų sistemų, kino fotelių, salių komplektų ir kitų baldų. Jis kuria gaminius tik masinei gamybai.

Garantija24 mėn.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Auditorinės kėdės OSCAR VIP

Auditorinės kėdės OSCAR VIP

Visiškai apmušta, patogi sėdynė, skirta VIP zonoms sporto arenose, stadionuose ir universaliose salėse. Atlošas gali būti išsiuvinėtas klubo emblema arba renginio vietos logotipu. Yra daug pritaikomų funkcijų, kurios leidžia pritaikyti jį skirtingose erdvėse, nepakenkiant komfortui ar dizainui.

  Dizaineris: Stanisław Charaziak


Priedai

24 kitų prekių šioje kategorijoje: