OMEGA

Auditorinės kėdės OMEGA„Omega“ gali būti daugybės skirtingų modifikacijų, o tai puikus pasirinkimas tiek dideliems stadionams, tiek daugiafunkcėms salėms. Anatomiškai profiliuota sėdynė, pagaminta iš ugnei atsparaus polipropileno, turi keturias vandens nubėgimo angas, todėl drėgmė ir lietus nesilaiko ant jų, o sėdynė išlieka švari ir sausa. Be to, jis atitinka FIFA ir UEFA gaires ir reikalavimus.

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.


national_stadium_6.jpg

Sėdynė pagaminta iš poliamido arba polipropileno – medžiagų, kurios pasižymi puikiomis mechaninėmis ir fizikinėmis bei cheminėmis savybėmis – ir jos atraminė konstrukcija pagaminta iš korozijai atsparaus plieno. Patvarumas yra padidintas dėl sustiprintų kraštų. Omega puikiai tinka tiek vidaus, tiek lauko patalpose. Pastarajame papildomi kėdės privalumai – drenažinės skylės, kurios leidžia lietui ir drėgmei tekėti žemyn paviršiumi, paliekant sėdynę švarią ir sausą. Omega tinka įvairių tipų surinkimui, todėl ją galima pritaikyti beveik kiekvienai sporto arenai. Ši stadiono sėdynė sujungia praktines ir estetines savybes su aukštais patvarumo standartais. Be to, Omega HB atitinka gaires ir reikalavimus FIFA, UEFA.Sėdynių ir eilučių numeravimo sistema

Sėdynę galima užsakyti RAL paletės spalvomisGarantija24 mėn.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Auditorinės kėdės OMEGA

Auditorinės kėdės OMEGA

„Omega“ gali būti daugybės skirtingų modifikacijų, o tai puikus pasirinkimas tiek dideliems stadionams, tiek daugiafunkcėms salėms. Anatomiškai profiliuota sėdynė, pagaminta iš ugnei atsparaus polipropileno, turi keturias vandens nubėgimo angas, todėl drėgmė ir lietus nesilaiko ant jų, o sėdynė išlieka švari ir sausa. Be to, jis atitinka FIFA ir UEFA gaires ir reikalavimus.

Priedai

24 kitų prekių šioje kategorijoje: