MONTGOMERY

Auditorinės kėdės MONTGOMERYKomfortas - šis žodis aiškiai apibūdina „Montgomery“ fotelių liniją. Labai ergonomiškos savybės, rafinuotos detalės ir aukščiausios kokybės apdailos elementai sukuria sprendimą, puikiai tinkantį kiekvienam kinui. Dėl savo atlošo kinematikos technologijos „Montgomery Swing“ atlošas automatiškai prisiderina prie vartotojo nugaros.

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.Geras filmas gali perkelti žiūrovus į visiškai kitokią
realybę... jei jie jaučiasi patogiai ir gali susikoncentruoti
į tai kas vyksta tviskančiame dideliame ekrane.
Todėl itin svarbu kino salėse įrengti patogius ir patvarius fotelius su tinkamais priedais.

 

Platus, išvaizdus fotelis, aptrauktas minkštu audiniu sudaro malonų pirmąjį įspūdį kino žiūrovui. Sėdėjimas ant jo suteikia jiems komforto visą laiką, iki paskutinės filmo minutės. Fotelio atlošas užtikrina ergonomišką atramą naudotojo nugarai ir leidžia jiems atlikti  mažus natūralius kūno judesius be jokių suvaržymų. Kitos svarbios savybės, kino fotelis yra parinkto tinkamo minkštumo turi papildomus priedus tokius kaip puodelių laikiklis. Dėka mūsų 20 metų patirties įrengiant kino teatrus, mes žinome, kaip sukurti idealią kino teatro kėdę. Mes siūlome įvairius fotelių variantus, leidžiančius pasirinkti gaminius iki menkiausių smulkmenų ir pritaikyti pagal mūsų klientų individualius pageidavimus.


Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.Įvairios numeracijos parinktys, įskaitant išsiuvinėtą ir LED

Galvos atrama

Pagalvėlės porankiui

Sulankstomas porankis

Įvairios nugaros atlošo parinktysDaugiau

Garantija24 mėn.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Auditorinės kėdės MONTGOMERY

Auditorinės kėdės MONTGOMERY

Komfortas - šis žodis aiškiai apibūdina „Montgomery“ fotelių liniją. Labai ergonomiškos savybės, rafinuotos detalės ir aukščiausios kokybės apdailos elementai sukuria sprendimą, puikiai tinkantį kiekvienam kinui. Dėl savo atlošo kinematikos technologijos „Montgomery Swing“ atlošas automatiškai prisiderina prie vartotojo nugaros.

Priedai

24 kitų prekių šioje kategorijoje: