HARRISON

Auditorinės kėdės HARRISONPuikus ergonomikos ir dizaino derinys „Harrison“, Fotelis užtikrina puikų sėdėjimo komfortą, o platus priedų asortimentas leidžia žiūrovui visą dėmesį sutelkti į filmą. Fotelius galima įsigyti kaip fiksuotas sėdynes, sulankstomas sėdynes ir dviejų vietų modelius. Galimybė pridėti galvos atramą, staliuką, lentyną tarp sėdynių ir puodelio laikiklį.

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
Geras filmas gali perkelti žiūrovus į visiškai kitokią
realybę... jei jie jaučiasi patogiai ir gali susikoncentruoti
į tai kas vyksta tviskančiame dideliame ekrane.
Todėl itin svarbu kino salėse įrengti patogius ir patvarius fotelius su tinkamais priedais.Platus, išvaizdus fotelis, aptrauktas minkštu audiniu sudaro malonų pirmąjį įspūdį kino žiūrovui. Sėdėjimas ant jo suteikia jiems komforto visą laiką, iki paskutinės filmo minutės. Fotelio atlošas užtikrina ergonomišką atramą naudotojo nugarai ir leidžia jiems atlikti  mažus natūralius kūno judesius be jokių suvaržymų. Kitos svarbios savybės, kino fotelis yra parinkto tinkamo minkštumo turi papildomus priedus tokius kaip puodelių laikiklis. Dėka mūsų 20 metų patirties įrengiant kino teatrus, mes žinome, kaip sukurti idealią kino teatro kėdę. Mes siūlome įvairius fotelių variantus, leidžiančius pasirinkti gaminius iki menkiausių smulkmenų ir pritaikyti pagal mūsų klientų individualius pageidavimus.

 

Gaminame produktus pasauliniu lygiu. Mūsų kėdės
pasižymi aukščiausia kokybe ir didžiausiu patvarumu. Visose
savo gamyklose įdiegėme geriausią kokybės
valdymo sistemą atitinkančią standartą: ISO 9001:2000. Tuo pačiu metu,
rūpinamės  aplinka. Mes naudojame aplinkos
valdymo sistemos sukurtos pagal ISO 14001 standartą
daugumoje mūsų gamyklų. Tai leidžia mums sumažinti savo
poveikį aplinkai ir patvirtina, kad mūsų produktai sudėtyje nėra sunkiųjų metalų.
Daugiau

Garantija24 mėn.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Auditorinės kėdės HARRISON

Auditorinės kėdės HARRISON

Puikus ergonomikos ir dizaino derinys „Harrison“, Fotelis užtikrina puikų sėdėjimo komfortą, o platus priedų asortimentas leidžia žiūrovui visą dėmesį sutelkti į filmą. Fotelius galima įsigyti kaip fiksuotas sėdynes, sulankstomas sėdynes ir dviejų vietų modelius. Galimybė pridėti galvos atramą, staliuką, lentyną tarp sėdynių ir puodelio laikiklį.

Priedai

24 kitų prekių šioje kategorijoje: