COLLEGE

Auditorinės kėdės COLLEGEUniversalaus dizaino kėdžių linija puikiai tinka tiek auditorijoms, tiek paskaitų salėms. Patvarumas ir lankstumas erdvės išdėstymo požiūriu yra neabejotinai stiprūs šios kėdės pranašumai, o platus pasirinkimas papildo bendrą jos funkcionalumą.
  

Už šią prekę premijos taškai neskiriami.
Patys lengviausi sprendimai dažnai būna geriausi sprendimai. „College“ linijos universalus dizainas puikiai tinka tiek didelėms auditorijoms, tiek mokykloms. Didžiausi kėdžių privalumai yra ilgaamžiškumas ir galimybė įrengti juos lanksčiai. Platus apdailos asortimentas leidžia pasirinkti tinkamus apmušalus kiekvienos salės charakteriui. Medžiagos naudojamos aukštos kokybės ir patvarios, tačiau lengvai įperkamos.

Atraminė kėdės konstrukcija yra pagaminta iš storo plieno ir padengta milteliniu būdu. Kėdė turi  suapvalintu kraštus, o tai padidina vartotojo komfortą. Atlošas užtikrina tinkamą stuburo atramą. Tiek sėdynė, tiek atlošas pagaminti iš daugiasluoksnės buko medžio faneros. Sulankstomas darbastalis pagamintas iš buko medžio faneros su horizontaliu reguliavimu palengvina rašymą. Plieninis, chromuotas krepšys pagamintas iš patvarios ir lanksčios medžiagos padeda salėje palaikyti tvarką – krepšys idealiai tinka smulkiems daiktams, kompiuteriui ar kitiems dokumentams. Kitas geras sprendimas – automatiškai susilankstanti sėdynė, kuri palengvina judėjimą tarp eilių. Rūpinantis erdvės estetika, galima priekyje įrengti perdangą iš buko medžio faneros.248_nowy-styl-group-14.jpg
Garantija24 mėn.

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Auditorinės kėdės COLLEGE

Auditorinės kėdės COLLEGE

Universalaus dizaino kėdžių linija puikiai tinka tiek auditorijoms, tiek paskaitų salėms. Patvarumas ir lankstumas erdvės išdėstymo požiūriu yra neabejotinai stiprūs šios kėdės pranašumai, o platus pasirinkimas papildo bendrą jos funkcionalumą.
  

Priedai

24 kitų prekių šioje kategorijoje: