Banketinės kėdės
Pigios banketines kedes

Banketinės kėdės – puikus pasirinkimas banketams – kavinėse, restoranuose, taip pat konferencijų metu, kuomet reikalingos vienodos, patvarios ir elegantiškos kėdės. Platus banketinių kėdžių pasirinkimas leis išsirinkti kėdes pagal formą, dizainą, dydį, priderinti prie restorano ar kitos vietos interjero. Čia rasite banketinių kėdžių komplektus b...

Pigios banketines kedes

Banketinės kėdės – puikus pasirinkimas banketams – kavinėse, restoranuose, taip pat konferencijų metu, kuomet reikalingos vienodos, patvarios ir elegantiškos kėdės. Platus banketinių kėdžių pasirinkimas leis išsirinkti kėdes pagal formą, dizainą, dydį, priderinti prie restorano ar kitos vietos interjero. Čia rasite banketinių kėdžių komplektus bei įrangą skirtą banketinių kėdžių transportavimui bei patogiam paruošimui. Banketinės kėdės pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų pasižymi kokybe, ilgaamžiškumu bei prabangiu dizainu.

Banketinių kėdžių pasirinkimas

Kedziurojus.lt siūlo rinktis iš plataus banketinių kėdžių pasirinkimo kiekvieno poreikiams. Čia rasite:

Kėdes kavinėms
Baro kėdes
Sulankstomas kėdes
Medinės kėdės

Kaip išsirinkti banketines kėdes?

Banketinės kėdės tikriausiai ne kasdieninis pirkinys, todėl prieš įsigyjant šias kėdes gali kilti įvairūs klausimai, kokį kėdės tipą pasirinkti, kokį dizainą? Kad banketinių kėdžių pasirinkimas taptų lengvesnis  pateikiame patarimus, kurių pagalba išsirinkti kėdę bus kur kas lengvesnė užduotis:

Kur bus naudojamos? – Prieš renkantis kėdes banketams apgalvokite kur šios kėdės bus naudojamos – viduje – restorane, kavinėje ar renginiui bei šventei skirtoje salėje, ar lauke - lauko palapinėje, terasoje. Jeigu kėdės bus skirtos naudojimui viduje, galite rinktis iš prabangių bei išskirtinio dizaino kėdžių su paminkštinimais. Tokios kėdės sukurs bendrą restorano ar kitos erdvės interjerą. Jeigu kėdės bus naudojamos lauko erdvėje rekomenduojama atsisakyti ir rinktis kėdes be paminkštinamų arba su nuimamais paminkštinimais. Kėdės be paminkštinimų bus ne tokios patogios, tačiau jos bus atsparios įvairiomis oro sąlygoms, netikėtai užklupus lietui nesušlaps kėdės audeklas ar nepasižeis kėdės dizainas.

Kėdės patogumas – vienas svarbiausių aspektų yra kėdės patogumas. Juk nesinori, kad šventės eigoje kėdė pasidarytų nepatogi bei kiltų diskomfortas svečiams. Todėl renkantis kėdę rekomenduojama rinktis kėdes su atlošo ir sėdynės paminkštinimais, jeigu kėdės bus naudojamos vidaus erdvėje. Paminkštinimai ne tik suteiks patogumą, tačiau ir mažiau vargins bei nekels diskomforto. Taip pat svarbu kėdės atlošas, kuo kėdės atlošas platesnis tuo jis bus patogesnis ir prisitaikys prie sėdinčiojo stuburo.

Kėdės dizainas – banketinių kėdžių pasirinkime ypatingai svarbus yra kėdės dizainas. Juk kėdės sukuria bendrą erdvės interjerą, suteikia prabangos ir išskirtinumo. Tad kėdės turi būti ne tik patogios, tačiau ir estetiškos išvaizdos. Kokią kėdžių spalvą pasirinkti priklauso nuo erdvės, kurioje vyksta šventė interjero, jeigu norite, kad kėdės derėtų prie bendro vaizdo, universaliausios bus tamsios spalvos kėdės. Jeigu norite išsiskirti bei sukurti prabangų interjerą - rinkitės auksinės ar ryškiaspalvės raudonos spalvos kėdes, kurios neabejotinai sukurs nepriekaištingą stilių, eleganciją bei prabangą.

Kodėl banketines kėdes verta rinktis iš kedziurojus.lt?

Didelis kėdžių pasirinkimas – išsirinkite banketines kėdes restoranams, kavinėms, taip pat baro kėdes ar klasikines kėdes skirtas įvairioms konferencijoms bei kitiems renginiams.

Išskirtinis dizainas – ieškote išskirtinio, o gal prabangaus dizaino? Kedziurojus.lt siūlo itin platų išskirtinių bei prabangių kėdžių pasirinkimą – klasikines medines, aptrauktas išskirtinio aksominio veliūro medžiaga, odines bei išskirtinių formų kėdes kiekvieno poreikiams.

Universalumas ir funkcionalumas – čia galite įsigyti ir kėdžių komplektų bei vežimėlių kėdėms, kurie užtikrina patogų kėdžių sudėjimą, taupo erdvę bei palengvina kėdžių transportavimą.

Patogumas – čia rasite ir patogias bei ergonomiškas kėdes Jūsų šventėms, su paminkštinimais bei specialiais atlošų išgaubimais kurie užtikrins malonią šventę, nevargins ir nesukels diskomforto.

Išsirinkite banketines kėdes kavinėms, restoranams, šventėms įvairiose erdvėse internetu geromis kainomis. O mes pasirūpinsime sklandžiu baldų pristatymu Vilniuje, Kaune bei kituose miestuose. Kokybiškos, patogios ir prabangios banketinės kėdės.
Plačiau

Banketinės kėdės  Yra 40 prekės(-ių).

Subkategorijos

Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų
Rodoma 1 - 40 iš 40 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.
Labai patenkintas. Laiku gavome užsakymą.

Banketinės kėdės

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai