Biuro baldai  Yra 3 prekės(-ių).

Subkategorijos

 • Konferenciniai stalai
  Šiuolaikiški stalai konferencijų salėms. Sulankstomi, užlenkiami su ratukais.
 • Sulankstomi stalai
  sulankstomi stalai

  Sulankstomas stalas – patogus ir funkcionalus sprendimas namuose, biure ar kitoje vietoje. Patvarios ir patogios stalo konstrukcijos leidžia stalą lengvai išskleisti kai jo reikia ir suskleisti kai yra nebenaudojamas. Sulankstomus stalus itin patogu naudoti kaip papildomus stalus namuose, priimant svečius, taip pat biure, prireikus stalo susitikimams, ar kitai veiklai. Sulankstomus stalus galite įsigyti įvairaus dydžio, formos, spalvos ir medžiagos, pritaikyti prie interjero namuose ar darbo vietoje.

  Sulankstomų stalų pasirinkimas

  Kedziurojus.lt parduotuvėje internete išsirinkite iš plataus sulankstomų stalų asortimento – sulankstomo valgomojo stalai, kurie yra patogus ir puikus sprendimas ne tik namuose, tačiau ir švietimo ar darbo įstaigose – valgyklose. Stalai konferencijai – tokie stalai ne tik taupo vietą ofise, tačiau ir patogus sprendimas priimant atvykusius svečius, ar kaip pagalbos priemonė susitikimų metų, norint sutalpinti didesnį kiekį žmonių ar darbui reikalingą įrangą. Taip pat asortimente rasite sulankstomų stalų prekybai – tiek lauko tiek vidaus, pagaminti iš įvairių medžiagų stalai prekybai yra apsaugoti nuo įvairių oro sąlygų. Asortimente rasite medinius sulankstomus stalus, taip pat plastmasinius, aliuminio konstrukcijos bei kitų medžiagų stalus Jūsų poreikiams. Taip pat stalų komplektus, kartu su specialiais vežimėliais, kurie sutalpina didesnį kiekį sulankstomų stalų ir leidžia saugiai juos transportuoti – itin patogus ir funkcionalus sprendimas renginiams, šventėms.

  Sulankstomų stalų privalumai:

  • Sulenktas stalas neužima daug vietos, todėl patogiai rasite jam vietą
  • Patvarus ir tvirtas – puikiai tinkamas darbui ar laisvalaikiui, susidėti darbo įrangą ar kitus prietaisus
  • Paprasta konstrukcija – stalus išskleisite ir vėl suskleisite vos per keletą akimirkų, o  jums neprireiks jokių papildomų įrankių
  Sulankstomi stalai pagal interjerą – galite įsigyti įvairių, išskirtinės formos, spalvų ar dydžių stalus, kuriuos nesunkiai pritaikysite prie savo namų ar biuro interjero
 • Vežimėliai stalams ir...
 • Metaliniai biuro baldai

  Kai paprasti, mediniai ar plastikiniai, biuro baldai nesuteikia pakankamai saugumo ar tvirtumo, tam yra skirti metaliniai baldai, kurie yra atsparūs išoriniams veiksniams bei atlaiko didelį svorį. Čia rasite aukštos kokybės metalinius biuro baldus.

 • Garsą sugeriančios...

  Juodos, pilkos, mėlynos, raudonos spalvos garsą sugeriančios plokštės sugeria aidą ir šurmulį didelėse salėse ar atviro tipo biuruose. Tai ne tik funkcionali, bet ir praktiška Jūsų interjero detalė.

 • Stalai
 • Biuro kėdžių dalys

  Biuro kėdžių dalys, pneumatiniai pakelėjai, gumuoti ratukai, biuro kėdžių kryžmės, porankiai ir kitos dalys.

  Didmeninėmis kainomis platiname biuro kėdžių dalis. Tiekiame gamintojams biuro kėdžių komponentus, kuriuos gamina žinomi pasauliniai gamintojai, daugiausia iš Lenkijos, Italijos, Kinijos ir Korėjos.

  Mes dirbame tik tiesiogiai su biuro kėdžių dalių gamintojais, garantuodami jų aukštą kokybę, parametrų stabilumą ir tiekimo tęstinumą.
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų
Rodoma 1 - 3 iš 3 dalykų

Prekių komentarai

Biuro kėdė 1103H
Puiki kėdė
Biuro kėdė 1103H
Kėdė puiki. Greitas pristatymas. Operatyvus iškilusių problemų sprendimas!
Biuro kėdė 1103H
Turime kelias, esame labai patenkinti.
Biuro kėdė 1103H
Puikūs pardavėjai, bendraujantys, bendradarbiaujantys
Žaidimų kėdė GAMING
Puiki patogi plati kede. Surinkimas gana paprastas
Biuro kėdė ISO
Labai džiugu. Super kaina. Užsakymui priekaištų neturime. Dėkingi.
Kėdė 1112 H
Gerai dirbate, taip ir toliau. Kėdėmis likome patenkinti.
Labai patenkintas. Laiku gavome užsakymą.

Biuro baldai

Informacija

Žymos:

Naujos prekės

Specialūs pasiūlymai

 • Kėdė 2350
  Kėdė 2351

  Valgomojo kėdė Pagaminta iš:...

  59,53€ -40% 99,22€